Logopeda

 

Mgr Aneta Kotylak-Moskwa

Neurologopeda z Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju, nauczyciel kształcenia zintegrowanego, wychowawca przedszkolny i reedukator.

Z pasją i zaangażowaniem prowadzę terapię logopedyczną dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajmuję się wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, obniżonym poziomem kompetencji językowych i komunikacyjnych, a także problemami z nauką czytania i pisania. Pomagam dzieciom z trudnościami w nauce, w zakresie edukacji wczesnoszkolnej.
Prywatnie mama trójki dzieci, pasjonatka podróży, sportu i rekreacji na łonie natury.

 

 

Mgr Krzysztof Kuciński

Logopeda, Neurologopeda, Pedagog specjalny

 

Ukończyłem studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna. Studia podyplomowe z zakresu neurologopedii ukończyłem na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas licznych praktyk studenckich w szkołach i przedszkolach jak również podczas pracy jako logopeda w przychodni. Od kilku lat zajmuję się terapią logopedyczną dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Opracowuję i realizuję indywidualne plany terapeutyczne dzieci z trudnościami komunikacyjnymi o różnorodnym podłożu, w tym z niepełnosprawnością intelektualną oraz ze spektrum autyzmu. Zajmuję się stymulacją rozwoju mowy w przypadkach opóźnionego rozwoju mowy i w niedosłuchu. Metodykę, pomoce dydaktyczne oraz motywacyjne zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu zajęcia stają się prawdziwą przyjemnością. Ponadto, na co dzień zajmuję się profilaktyką logopedyczną oraz korekcją wad wymowy wynikających z nieprawidłowych funkcjonalności mięśni aparatu artykulacyjnego. Swoją wiedzę i kwalifikacje zdobywam biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. Biorę również udział w konferencjach logopedycznych i terapeutycznych o alternatywnych metodach komunikacji oraz terapii behawioralnej. Ukończyłem także dwustopniowe szkolenie uprawniające do prowadzenia terapii ręki. W pracy łącze różne techniki i metody, sugerując się dobrem i potrzebami dziecka. W obszarze moich zainteresowań zawodowych pozostają trudności komunikacyjne uwarunkowane neurologicznie, obwodowo i emocjonalnie.

 

Bajki do czytania, czy oglądania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie jesteśmy?

mapka
Copyright © 2017. All rights reserved.