O nas…

front przedszkole 431

Przedszkole nr 431 mieści się przy ulicy Kartograficznej 6 w Warszawie. Celem naszego przedszkola jest stworzenie warunków, w których dzieci będę samodzielnie doświadczać życia poprzez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności, w atmosferze wzajemnego szacunku i we współpracy z rodzicami. Zapewniamy przyjazną atmosferę, w której stawiamy na pełną akceptację, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Duże znaczenie ma dla nas indywidualność każdego dziecka. Staramy się odkrywać talenty i wspierać w miarę potrzeb.
Organizujemy zajęcia dla dzieci zdolnych i udzielamy pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Najważniejsze jest dla nas dobro dziecko, aby w przyszłości było odpowiedzialnym i świadomym człowiekiem.
Budynek przedszkola jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Przedszkole posiada sześć oddziałów, w tym jeden oddział integracyjny. Oprócz tego przedszkole zostało wyposażone w gabinet logopedy, gabinet psychologa. Posiada salę wielofunkcyjną, polisensoryczną sensoryczną. Na terenie placówki jest plac zabaw.

Dyrektor – Dorota Śmiarowska

Wszystkie najważniejsze sprawy można załatwić w sekretariacie przedszkola

Poniedziałek      8:00 – 16:00

Wtorek               9:00 – 16:00