Zbiórka dla dzieci z Ukrainy

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki Rodzicom, nauczycielom i wszystkim zaangażowanym udało nam się skompletować około 370 plecaków wypełnionych słodkimi przekąskami, wodą, chusteczkami, kredkami, pluszakami, zabawkami. Zostały one rozwiezione do różnych punktów, w których przebywają dzieci. Z relacji osób, które przekazywały bezpośrednio pleckami dzieciom, dowiedzieliśmy się, że radość podopiecznych była bezcenna.

Zbiórka na rzecz dzieci, młodzieży nadal trwa. Oprócz plecaków, potrzebne są również proszki, płyny do prania, worki na śmieci, bielizna również dla dzieci starszych, klapki, kapcie, dezodoranty, grzebienie itp. Wymienione rzeczy nadal można przynosić do przedszkola.

Zachęcamy do pomagania!!!!!

Gdzie jesteśmy?

mapka
Copyright © 2017. All rights reserved.     
Font Resize