Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w ramach NFZ

Szanowni Państwo ,

Miło nam poinformować , że przy Centrum CBT powstał Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży i Poziomu Referencyjnego. Ośrodek świadczy swoje usługi bezpłatnie w ramach NFZ, skierowania nie są wymagane. Zapraszamy do nas szkoły, nauczycieli, pedagogów szkolnych ,uczniów i ich rodziców z terenu Warszawy i okolic. Każdy znajdzie tu wsparcie psychologiczne takie, jakiego potrzebuje.

 

Ośrodek udziela świadczeń pięć dni w tygodniu, w trzech lokalizacjach:

Mokotów ,ul. Wołodyjowskiego 74

Ursynów, ul. Komisji Edukacji Narodowej 103

Legionowo, ul. Ks. Jana Ignacego Skorupki 23 A

 

Dostępne informacje na temat działania ośrodka znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.cbt.pl

 

Gdzie jesteśmy?

mapka
Copyright © 2017. All rights reserved.     
Font Resize