7 CZERWCA 2022 – WYCIECZKA DO STAJNI KALISKA

 

 

 

7 czerwca odbyła się wycieczka do Stajni Kaliska. Dzięki pięknej słonecznej pogodzie i malowniczym terenom, dzieci mogły cały dzień spędzić na świeżym powietrzu. W czasie pobytu w gospodarstwie, można było pobawić się na sianie, pojeździć na kucyku, przejechać się bryczką. Oswoić się ze zwierzętami takimi jak: kozy, konie, króliki, pawie, indyki, kury, perliczki, gęsi, a nawet niektóre można było nakarmić.

W czasie całego pobytu nie zabrakło przerwy na pyszną zupę pomidorową i kiełbaski z ogniska.

Dzieci miały również czas na swobodną zabawę, podczas której mogły skorzystać z trampoliny, huśtawki na drzewie i wielu innych atrakcji.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć!!!!

Gdzie jesteśmy?

mapka
Copyright © 2017. All rights reserved.     
Font Resize