3 CZERWCA 2022 – PIKNIK RODZINNY „DZIECI ŚWIATA”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 czerwca odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Dzieci Świata”. Wszystkie grupy przedszkolne razem z paniami przygotowały piosenkę            pt: „Kontynenty”, jak również utwory na Dzień Mamy i Taty. Odbyły się także pokazy tańca z różnych stron świata: Samba, Rock and roll, taniec hawajski, Pinguin judoka, ukraiński, indiański, „Poszło dziewczę po ziele”.

Nauczyciele wspólnie z rodzicami przygotowali stoiska charakterystyczne dla danego kraju. Mogliśmy przenieść się choć na chwilę do Azji,  Ameryki Południowej, Stanów Zjednoczonych, na Hawaje, do Ukrainy, a także szerzej poznać kulturę naszego kraju Polski.

Oprócz występów naszych dzieci, odbył się również pokaz karate przygotowany przez   Klub Karate Kyokushin SEKAI. Przyjechali do nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 112 z przedstawieniem  „Plastuś”. Zostały przygotowane animacje, które poprowadził Tomasz Pałasz.

Mieliśmy również gościa specjalnego z Ukrainy – babcię jednego z wychowanków, który uczęszcza do nas do przedszkola. Babcia Nela zaśpiewała pieśń ukraińską, podziękowała za wsparcie jakie otrzymała i pomoc Ukrainie. 

Wspólne spotkanie odbyło się w radosnej, rodzinnej atmosferze. Piknik był kolejną doskonałą okazją do zintegrowania całej społeczności przedszkolnej. Obserwując uśmiechnięte twarze dzieci, rodziców odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik w formie wspólnej zabawy to strzał w dziesiątkę.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA GALERII ZDJĘĆ !!!

 

Gdzie jesteśmy?

mapka
Copyright © 2017. All rights reserved.     
Font Resize