20 MARCA – ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Z okazji ŚWIATOWEGO DNIA WODY, MPWiK w Warszawie przygotowało dla dzieci specjalne atrakcje na fanpage’u Facebookowym:

 

  1. Pokaz Teatru Naukowego pt.” HaDwa-O!”. Spektakl odkryje przed widzami tajemnice skrywane w wodzie i warszawskiej kranówce,              za pomocą eksperymentów, pokazów chemicznych i żartów sytuacyjnych, przy których śmiać się będą zarówno dzieci jak i dorośli. Transmisję spektaklu może obejrzeć każdy, nawet w swoim domu na tablecie lub telefonie.

 

             Transmisja spektaklu odbędzie się na naszym fanpage`u Facebookwo`ym MPWiK Warszawa w dniu 20 Marca br. o godzinie 14.00.

 

  1. Specjalne zajęcia edukacyjne w formule on-line pt. „Warszawska Kranówka rures* (rules)”. Podczas zajęć odpowiemy sobie na pytania,      co to jest woda, jakie są jej właściwości, jak wygląda proces jej uzdatniania oraz gdzie w Warszawie uzdatniamy warszawską kranówkę. Pokażemy także, jak świadomie korzystać z jej zasobów. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas 0-3 oraz 4-8 szkół podstawowych                 i odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams. Dostęp do zajęć będzie otwarty dla każdego chętnego uczestnika, a linki do spotkań opublikowane zostaną w odpowiednim czasie. Prowadzącymi zajęcia będą pracownicy Działu Komunikacji i Edukacji Ekologicznej MPWiK.

 

Harmonogram zajęć przedstawia się następująco:

 

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH RODZICÓW I DZIECI do wzięcia udziału.

Gdzie jesteśmy?

mapka
Copyright © 2017. All rights reserved.     
Font Resize