05.04.2022 -„Światowy Dzień Marchewki”

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 05.04.22 nasza placówka obchodziła wesołe i „zdrowe” święto – „Światowy Dzień Marchewki”. Tego dnia królowała Marchewka i kolor pomarańczowy. Nasi Milusińscy wykonywali „marchewkowe” prace plastyczne i kodowanki. Śpiewały piosenki na „Urodziny Marchewki”, słuchały bajek i wierszy o tematyce prozdrowotnej. W porze podwieczorku, na stołach we wszystkich salach, zagościło marchewkowe ciasto. Starszaki przygotowały dla najmłodszych dzieci inscenizację wiersza i piosenki z marchewką w roli głównej. „Pszczółki” i „Biedroneczki” segregowały warzywa i owoce, odpowiadały na pytanie: ”Dlaczego należy jeść marchewkę i co można z niej zrobić?”. Za dobre odpowiedzi czekała na nich marchewkowa nagroda. W rewanżu za występ starszaki zostały obdarowane przez młodsze grupy słodkościami.

Zachęcamy do oglądania GALERII WYDARZEŃ

Gdzie jesteśmy?

mapka
Copyright © 2017. All rights reserved.     
Font Resize